به علت مشکلات فنی امکان دانلود دروس پایه 6 تا 10 و دروس تخصصی وجود ندارد

دروس حوزه علمیه

(6 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (مظفر) جلد 2 از استاد محمدی خراسانی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس اصلی حوزه علمیه برای یادگیری علم اصول می باشد.
(3 رای‌ها)
دانلود درس شرح لمعه بحث متاجر از استاد موسوی تبریزی به صورت صوتی، این کتاب در پایه پنجم حوزه تدریس می شود و یکی از دروس مهم برای یادگیری فقه می باشد.
(3 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (حلقات - الحلقة الثانی) از استاد صالحی افغانی به صورت صوتی، این کتاب در پایه پنجم حوزه تدریس می شود و یکی از دروس برای یادگیری اصول فقه می باشد.
(2 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (حلقات - الحلقة الاولی) از استاد صالحی افغانی به صورت صوتی، این کتاب در پایه پنجم حوزه تدریس می شود و یکی از دروس برای یادگیری اصول فقه می باشد.
(0 رای‌ها)

دانلود درس آموزش فلسفه - استاد شیروانی

منتشرشده در پایه ششم
سه شنبه, 03 اسفند 1395
دانلود درس آموزش فلسفه به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس حوزه علمیه برای آموزش فلسفه می باشد.
(4 رای‌ها)
دانلود درس شرح لمعه بحث متاجر از استاد وجدانی به صورت صوتی، این کتاب در پایه پنجم حوزه تدریس می شود و یکی از دروس مهم برای یادگیری فقه می باشد.
(3 رای‌ها)

دانلود شرح لمعه (نکاح) - استاد وجدانی

منتشرشده در پایه پنجم
سه شنبه, 19 بهمن 1395
دانلود درس شرح لمعه بحث نکاح از استاد وجدانی به صورت صوتی، این کتاب در پایه پنجم حوزه تدریس می شود و یکی از دروس مهم برای یادگیری فقه می باشد.
(1 رای)

دانلود تفسیر قرآن (جز 30) - استاد خزعلی

منتشرشده در پایه ششم
سه شنبه, 19 بهمن 1395
دانلود تفسیر قرآن از استاد خزعلی به صورت صوتی، تفسیر جز 30 یکی از دروس حوزه علمیه برای آشنایی علوم و معارف قرآنی می باشد.
(0 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (مظفر) جلد 2 از استاد صالحی افغانی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس اصلی حوزه علمیه برای یادگیری علم اصول می باشد.
(2 رای‌ها)

دانلود درس علوم قرآن - استاد معرفت

منتشرشده در پایه ششم
سه شنبه, 19 بهمن 1395
دانلود درس علوم قرآن از استاد معرفت به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس حوزه علمیه برای یادگیری علوم قرآن می باشد.
(3 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (مظفر) جلد 1 از استاد صالحی افغانی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس اصلی حوزه علمیه برای یادگیری علم اصول می باشد.
(5 رای‌ها)
دانلود درس اصول فقه (مظفر) جلد 1 از استاد محمدی خراسانی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس اصلی حوزه علمیه برای یادگیری علم اصول می باشد.
(2 رای‌ها)
دانلود درس تمهيد القواعد از استاد علامه حسن زاده آملی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس تخصصی برای یادگیری عرفان می باشد.
(1 رای)
دانلود درس الاشارات و تنبيهات جلد 3 از استاد علامه حسن زاده آملی به صورت صوتی، این کتاب یکی از دروس تخصصی برای یادگیری فلسفه می باشد.